قیمت و خرید کلیه لوازم و مصالح ساختمانی - همساز 724

درباره ما

داستان همساز 724

فروشگاه آنلاین همساز 724 گروه بزرگی از کارشناسان صنعت ساختمان است که همواره در تلاشند تا اطلاعات فنی دقیق در مورد محصولات ساختمانی، قیمت های رقابتی، به روز و شفاف و کیفیت های برتر بازار را برای سازندگان ساختمان، و همچنین بهترین امکانات برای فروش آنلاین، حفظ اصالت برند و توسعه ی بازار فروش را برای تولیدکنندگان مصالح ساختمانی به ارمغان بیاورند.

بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند ثبت درخواست کالا را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در بازار فروش مصالح ساختمانی افزایش دهیم. اتلاف‌ وقت کمتر، کیفیت بهتر محصولات و هزینه‌های منصفانه‌تر، همگی نتایج تلاش تیمی بزرگ و سخت‌کوش است. بکارگیری تکنولوژی برای محاسبه ی نرخ کرایه حمل کالا، هزینه های نصب و شیوه های نوین بازاریابی و فروش از جمله کلیدی‌ترین ارزش‌هایی است که همساز 724 به دنبال خلق آن بوده است.

استفاده از امکانات همساز 724 به معنای بهره وری در صرف هزینه، صرفه جویی در زمان و اطمینان از کیفیت کالا و در نتیجه بهبود فرآیند خرید مصالح ساختمانی می باشد. ما در همساز 724 تکنولوژی را برای خلق ارزش‌های بزرگ و منحصربه فرد برای همه ایرانیان به خدمت گرفته ایم.

شنبه تا چهارشنه8 الی 18 و پنج شنبه ها 8 الی 14 پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی اینترنتی (همه روزه): واتساپ یا تلگرام به شماره 09372432343
همواره در تلاشیم کلیه لوازم و مصالح ساختمانی مورد نیاز شما را در هر نقطه از ایران عزیزمان برای شما ارسال کنیم.
در صورت مغایرت کالای تحویلی با کالای سفارش داده شده، همساز 724 متعهد به تعویض کالا با کالای اصلی و یا عودت کامل وجه می باشد.
هدف اصلی ما رفع دغدغه شما سازندگان و مشتریان عزیز به جهت خرید لوازم و مصالح ساختمانی مورد نیاز خود میباشد.
صفر تا صد مصالح ساختمانی خود را به سرعت و سادگی چند کلیک تهیه نمایید. در تمامی مراحل ساخت همراه شما هستیم.
هدف ما کسب رضایت مندی حداکثری مشتریان بوده و در صورت مرجوع شدن کالاهای خریداری شده طبق ظوابط وآیین نامه بازگشت کالا تمامی وجه دریافت شده عودت میگردد.